تامین کنندگان

۱۵ سال حضور مستمر در عرصه صنعت غذا، کارنامه درخشان شرکت تهران ترگل
جهت همکاری با بزرگان دنیا میباشد.

تامین کنندگان

۱۵ سال حضور مستمر در عرصه صنعت غذا، کارنامه درخشان شرکت تهران ترگل
جهت همکاری با بزرگان دنیا میباشد.

شرکت Grands Moulins de Paris در سال ۱۹۱۹ میلادی با راه اندازی بزرگترین کارخانه صنعتی آرد جهان در پاریس تأسیس گردید. دامنه فعالیت های این شرکت تمام زنجیره گندم از کشت تا محصول نهایی را پوشش می دهد.

تیم تحقیق و توسعه و بازاریابی این شرکت بسیار فعال بوده، تجربه و دانش فنی را تلفیق می نمایند تا با فرمولها و روشهای جدید برای دستیابی به درخواست های مشتریان در راستای ابتکار، تنوع و کیفیت گام بردارند. تمام مراحل تولید در این شرکت به طور پیوسته پایش می شوند تا بهترین تضمین ها را به مشتری داده و بهترین طعم ها را حاصل نمایند. به واقع علاقه وافر این شرکت به نوآوری موجبات رشد پیوسته آنرا فراهم نموده است.

بخش تولید میکسهای نانوایی و قنادی در سال ۱۹۶۸ آغاز به کار نمود، Grand Moulins de Paris و شرکتهای زیر مجموعه آن یکی از تولیدکنندگان پیشرو صنایع غذایی و نانهای صنعتی در اروپا بوده و به عنوان سفیر صنعت نان فرانسه شناخته می شوند.

شرکت تهران ترگل پارس به عنوان نماینده انحصاری Grand Moulins de Paris در ایران آماده خدمت رسانی در راستای تامین مواد اولیه، میکس ها، انواع بهبود دهنده و دانش فنی به مشتریان گرامی می باشد.